2013/01/13

Ostatnia Spowiedź - recenzja książki

                                       Bardzo lubię czytac książki ,zwłaszcza historie o miłości ,dlatego z wielką chęcią                                                              zdecydowałam się na zrecenzowanie książki autorstwa Niny Reichter pt.Ostania Spowiedź .


             Książka opowiada o historii miłości Ally i Bradina .Poznają się w dośc nietypowy sposób ,na lotnisku na którym muszę spędzic noc.Już wtedy wiedzą że nie zostaną sobie obojętni .Noc jednak się kończy i każde musi iśc w swoją stronę.Ally pozostaje tylko numer telefonu Bradina,który i tak później zostawia w samolocie .             ,,Żadne z nich nie może się zakochac " . Bradin skrywa pewnien sekret którego nie może ujawnic Ally.Za to ona jest w bardzo dziwnym związku z którego nie może się wyplątac.Dopiero ich dalsze losy ,pokazują jak bardzo się do siebie zbliżyli i jak bardzo chcą przekroczyc granicę którą Ally dawno wyznaczyła.


    Nadal nie wychodzę z podziwu że można tak pięknie opisac miłośc dwojga ludzi.Kiedy przestawałam czytac nie mogłam się doczekac żeby znowu zajrzec i poznac ich dalsze losy.Naprawdę książka jest fenomenalna ! Stała się nr.1 w mojej biblioteczce.Z niecierpliwością czekam na Tom 2 .8 komentarzy:

 1. nie czytałam, ale chętnie przeczytam :3

  http://paulla-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. też niedługo będe czytać tą książkę ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. ja również uwielbiam czytać i nie wyobrażam sobie dnia bez przeczytania chociażby kilku stron ;) myślę że spodobałaby Ci się również książka pt. "Piękne Istoty". Idealna dla nastolatek kombinacja magii i historii miłosnej ;) Ja jestem odrobinę ;) starsza, ale czytałam ją jednym tchem ;)

  pozdrawiam
  the spot

  OdpowiedzUsuń
 4. Super! ;)
  naszijuz.blogpost.com
  zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Wydaje sie byc bardzo ciekawa :) Kto robił ci nagłówek ?

  Izkaa.

  OdpowiedzUsuń
 6. Książka musi być ciekawa ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetny blog! Śliczna jesteś;* Obserwuję i zapraszam do mnie :D

  OdpowiedzUsuń